14.09.2021.

PUBMET2021 – the 8th conference on scholarly publishing in the context of open science

Središnja medicinska knjižnica i ove godine sudjeluje u organizaciji međunarodne konferencije PUBMET, koja će se održati on-line, od 15. do 17. rujna. Konferencija je to koja se bavi znanstvenom komunikacijom, izdavaštvom i metodama procjene kvalitete u znanosti. Renomirani izlagači iz Hrvatske i iz inozemstva sudionicima će putem radionica, izlaganja i vođenih rasprava predstaviti svjetske trendove, inovativne pristupe, učinkovita praktična rješenja, te potaknuti razgovor o sadašnjim i budućim izazovima. Povjerenje u znanost, komunikacija u doba krize, nove metode procjene znanstvene aktivnosti, nejednakosti u znanstvenoj komunikaciji samo su neke od ovogodišnjih tema.

PUBMET 2021 organiziraju Odsjek za informacijske znanosti Sveučilišta u Zadru, Sveučilište u Zagrebu, Centar za znanstvene informacije Instituta Ruđer Bošković i Hrvatsko društvo za znanstvenu komunikaciju. Sudjelovanje na PUBMET-u je besplatno, a registrirati se možete putem poveznice: https://pubmet2021.unizd.hr/registration/

Oznake:

Smk