20.10.2015.

Radionica “How to get published”, 30.10. u 13 sati

U suradnji sa Sveučilištem u Zagrebu, 30. listopada 2015. na Medicinskom fakultetu održat će se radionica pod nazivom „How to get published“.

Prijavite se na vrijeme jer je broj mjesta ograničen – PRIJAVA

Prenosimo poziv:

Dragi autori,

Taylor & Francis održat će u Zagrebu poludnevni događaj koji će pomoći znanstvenicima i knjižničarima razumjeti proces objavljivanja u znanstvenim časopisima, od odabira pravog časopisa, postupka recenziranja, 10 najčešćih razloga zbog kojih su znanstveni članci odbijeni, do pregleda mogućnosti u otvorenom pristupu.

Također, imat ćete priliku saznati o tome kako Taylor & Francis podržava akademske knjižnice diljem svijeta, dobiti informacije o različitim pretplatama koje nudimo i saznati kako vaše institucije mogu od njih imati koristi.

Ne propustite ovu fantastičnu priliku susresti se s timom Taylor & Francisa, povežite se sa svjetskom zajednicom znanstvenika i potražite odgovore na svoja pitanja!

Radujemo se Vašem dolasku.