23.10.2015.

Radionica “Objavljivanje znanstvenih radova u časopisima Taylor and Francisa”

POZIVAMO VAS NA RADIONICU
Objavljivanje znanstvenih radova u časopisima Taylor and Francisa

koja će se održati
u petak 30. listopada 2015.

Jedan od najvećih znanstvenih izdavača, Taylor & Francis održat će u Zagrebu poludnevni događaj koji će pomoći znanstvenicima, urednicima i knjižničarima razumjeti proces objavljivanja u znanstvenim časopisima T&F-a, od odabira pravog časopisa, postupka recenziranja, 10 najčešćih razloga zbog kojih su znanstveni članci odbijeni, do pregleda raznih mogućnosti u otvorenom pristupu.

Također, imat ćete priliku saznati o tome kako Taylor & Francis podržava akademske knjižnice diljem svijeta, dobiti informacije o različitim pretplatama koje nudimo i saznati kako vaše institucije mogu od njih imati koristi.

Ne propustite ovu priliku susresti se s timom Taylor & Francisa, povežite se sa svjetskom zajednicom znanstvenika i potražite odgovore na svoja pitanja!

Radujemo se Vašem dolasku.
Lijep pozdrav
Vasiliki Brachala

KADA I GDJE:
Datum: petak 30. listopada
Vrijeme: 13:00 – 15:00
Mjesto: Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Šalata 3b, dvorana Čačković
poveznica za prijavu na radionicu (Medicinski fakultet): http://tandf.msgfocus.com/c/15CrOJx5KT5HpSpzzr68ahuAR9

Voditelji:
Victoria Babbit