13.07.2022.

Raspored upisa u 1. godinu preddiplomskog i diplomskog studija medicine ak. god. 2022./23.

RASPORED ZA UPIS ĆE SE ODVIJATI PREMA MJESTU OSTVARENOM NA RANG LISTI OD 9 DO 12 SATI KAKO SLIJEDI:

Četvrtak, 21. 7. 2022.   - od rednog broja 1 do 75

Petak, 22. 7. 2022. - od rednog broja 76 do 150

Ponedjeljak, 25. 7. 2022. -  od rednog broja 151 do 226

Utorak, 26. 7. 2022. - od rednog broja 227 do kraja rang liste

UPUTA ZA OBAVLJANJE STRUČNE PRAKSE:

Stručnu praksu 1 (pretpraksu) potrebno je odraditi prije početka nastave na 1. godini, koja će započeti 19. 09. 2022., u sklopu predmeta Socijalna medicina.

Student praktični rad obavlja kod nadležnog liječnika obiteljske medicine i patronažne sestre (po jedan radni sat kod svakoga!), a preostali dio do 40 sati student obavlja u nekoj zdravstvenoj ustanovi ili ustanovi socijalne skrbi po izboru.

Sve ostale upute u vezi obavljanja stručne prakse možete pročitati u Dnevniku rada koji ćete preuzeti prilikom upisa.

POTVRDE

Studenti (brucoši) koji će trebati potvrdu o upisu zbog smještaja u studentski dom, ali i sve ostale svrhe za koje je potvrda nužna, dobit će tiskanu potvrdu u referadi.

Potvrda o upisu će se moći dobiti i putem aplikacije e- građani.

AAIEdu adrese

AAIEdu adresa kojom će studenti pristupiti Studomatu preko računala ili mobitela, bit će poslana na njihovu mail adresu, stoga molimo da prate novosti u pošti (i da provjere spam-ove, za svaki slučaj). Privremena lozinka mora biti promijenjena najkasnije u roku od 24 sata od primitka mail-a.