29.06.2022.

Redovita Skupština Saveza ALUMNI UNIZG – utorak, 5. srpnja 2022. u 15 sati, Medicinski fakultet

Zadovoljstvo nam je u ime predsjednika Predsjedništva i Saveza društava bivših studenata Sveučilišta u Zagrebu ALUMNI UNIZG, prof. dr. sc. Maria Šafrana pozvati Vas na Skupštinu Saveza ALUMNI UNIZG koja će se održati u utorak, 5. srpnja 2022. u 15 sati u dvorani „Miroslav Čačković“ na Medicinskom fakultetu, Šalata 3b, Zagreb.

U uvodnom dijelu čuti ćemo obraćanja rektora Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damira Borasa i novoizabranog rektora prof. dr. sc. Stjepana Lakušića te domaćina, dekana Medicinskoga fakulteta prof. dr. sc. Slavka Oreškovića dok će u radnom dijelu sjednice predsjednik Saveza, prof. dr. sc. Mario Šafran predstaviti sažeto Izvješće o radu Predsjedništva Saveza za razdoblje srpanj 2021. - srpanj 2022.

Slijedi Alumni priča Medicinskoga fakulteta te će istaknuti alumni predstaviti rad alumni udruge Medicinskoga fakulteta - AMAMUZ uz ostale aktivnosti svog fakulteta i prezentirati projekt „Opasnosti i prednosti društvenih mreža: e-profesionalizam zdravstvenih djelatnika (SMePROF projekt)“.

Ukupno predviđeno trajanje događanja je do 16 sati, nakon čega vas pozivamo na prigodni domjenak.

Veselimo se skorom susretu!

Mario Šafran, Paula Pavletić i Petra Lojen
Savez ALUMNI UNIZG