Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

21.03.2016.

Rezultati dodatnih izbora za izbor zamjenika predstavnika suradnika u Fakultetskom vijeću

lzborno povjerenstvo za izbor predstavnika u Fakultetsko vijeće i Vijeće za poslijediplomske studije u sastavu:

1. prof.dr.sc. Zdravko Petanjek

2. prof.dr.sc. Dražen Begić

3. prof.dr.sc. Hrvoje Banfić

4. prof.dr.sc. Davor Mijatović

5. prof.dr.sc. Jasna Lovrić

6. prof.dr.sc. Vladimir Bedeković

Nakon održanog glasovanja birača za izbor zamjenika predstavnika nastavnika zabranih u nastavna i suradnika izabranih u suradnička zvanja u Fakultetsko vijeće, na biračkom mjestu u Dekanatu Medicinskog fakulteta, Šalata 3 konstatira da su se točno u 15 sati zatvorilo biračko mjesto, te je nakon postupka utvrđivanja rezultata glasovanja prema Poslovniku o radu Fakultetskog vijeća Medicinskog fakulteta utvrdilo privremene rezultate dodatnih izbora.

Rezultati dodatnih izbora