19.07.2023.

Rezultati natječaja za upis na doktorski studij Neuroznanost

Fakultetsko vijeće Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu na sjednici održanoj 18. srpnja 2023. godine donijelo je odluku da se prihvati osam (8) kandidata za upis na prvu godinu doktorskog studija "Neuroznanost" koji su zadovoljili uvjete natječaja, zadovoljili na razgovoru i ostvarili najviše bodova temeljem prosjeka ocjena i znanstvene aktivnosti. Popis primljenih kandidata dostupan je na sljedećoj poveznici: Rezultati Natječaja za upis na doktorski studij NEUROZNANOST u ak. god. 2023./2024.