03.08.2021.

Rezultati natječaja za upis na doktorski studij “Neuroznanost”

Fakultetsko vijeće Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu na sjednici održanoj 13. srpnja 2021. godine donijelo je odluku da se prihvati prvih 9 kandidata za upis na prvu godinu  poslijediplomskog sveučilišnog (doktorskog) studija Neuroznanost koji su zadovoljili uvjete natječaja, zadovoljili na razgovoru i ostvarili najviše bodova temeljem prosjeka ocjena i znanstvene aktivnosti. Popis primljenih kandidata dostupan je u dokumentu:

Rezultati Natječaja PDS Neuroznanost 2021 2022

Upisi u prvu godinu održavat će se od 12. do 22. listopada 2021.

Sve dodatne informacije vezane za upis na doktorski studij kandidati će dobiti putem e-maila.