Djelatnici, Oglasna ploča, Studenti
28.04.2016.

Rođendanski koncert pjevačkog zbora studenata Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu “Lege artis” – 30.4. (subota) u 20 sati

Dragi prijatelji,

pozivamo Vas na koncert povodom obilježavanja 5 godina postojanja pjevačkog zbora studenata ”Lege Artis”, Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Koncert će se održati u subotu 30.4. s početkom u 20h u Hrvatskom glazbenom zavodu (Gundulićeva 6, Zagreb).

Kroz koncert će se čuti pjesme iz najranijih razdoblja zbora, ali i one novije, a kao gosti će nam se na pozornici pridružiti naši kolege sa Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci – zbor ”Axis” te jazz orkestar ”Greenhills boys” pod vodstvom prof. Brune Baršića.

Svojim dolaskom uveličajte naš nastup, jer glazba je zvonka radost!

Vaš pjevački zbor studenata Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu “Lege Artis”

lege artis_plakat