Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

28.05.2024.

Rok prijave za upis na studij medicine – petak 7. lipnja 2024.

Prijave za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine u akademskoj godini 2024/25 primaju se do petka 7. lipnja 2024.

Podnošenje prijave omogućeno je preko aplikacije na poveznici MEF – Prijemni – Medicinski fakultet – Prijemni.

Više o studiju, načinu prijave i potrebnoj dokumentaciji dostupno je na poveznici Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine – Medicinski fakultet (unizg.hr).

Uvjeti upisa na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine također se mogu pronaći u Natječaju za upis studenata u I. godinu sveučilišnih prijediplomskih, integriranih te stručnih prijediplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu, stranica 58.

Natječaj za upis studenata u I. godinu sveučilišnih prijediplomskih, integriranih te stručnih prijediplomskih studija u akademskoj godini 2024./2025.