Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

30.05.2016.

Simpozij “Bioslični lijekovi u liječenju djece i odraslih – danas i sutra”

Klinički bolnički centar Zagreb, Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu i Upravni odbor podružnice HLZ-a Zagreb organiziraju Simpozij “Bioslični lijekovi u liječenju djece i odraslih – danas i sutra” koji će se održati u subota 4. lipnja 2016. u KBC Zagreb, Rebro, Edukacijski centar, dvorana Hugo Botteri s početkom u 8:30 sati. Plenarno predavanje održati će inozemni stručnjak iz područja biosličnih lijekova Martin Schiestl, MD, PhD, EMA’s Guidance, Scientific and Regulatory Advisor, a potom će domaći stručnjaci izložiti iskustva i znanja iz pojedinih područja. Voditelj: doc.dr.sc. Mario Ćuk, dr.med. Program u prilogu. Kotizacije nema. Bodovanje prema pravilima HLK. Radujemo se susretu s Vama.

Program Simpozija