Djelatnici, Studenti
22.03.2020.

U potresu oštećena Škola narodnog zdravlja “Andrija Štampar”

Poštovani,

Škola narodnog zdravlja “Andrija Štampar” također je pogođena jutrošnjim potresom. Ima dosta razbijenih stakala, a vide se i pukotine unutar zgrade i izvana oko prozora na zapadnom i sjevernom dijelu zgrade. Pukotine su vidljive i ispod stepeništa i unutar svjetlarnika kod dvorane “A”. Slike su snimljene rano jutros dok je još bilo dosta podrhtavanja i opasnosti od novog potresa pa se nismo penjali na kat. Dva korisnika dormitorija su iseljena i prebačena u Hrvatski institut za istraživanje mozga.

Lijepo se mole svi djelatnici da poštuju odluku zabrane ulaska u zgradu dok se ne procijeni statika i opasnost od urušavanja unutar zgrade.

Prof. dr. sc. Mirjana Kujundžić Tiljak, ravnateljica

width=