19.05.2021.

Specijalizantske priče vol. 4 – ortopedija i fizikalna medicina 24.5. u 16 sati (Zoom)

Centar za planiranje zanimanja u biomedicini i zdravstvu Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu nastavlja sa Specijalizantskim pričama.

Specijalizantske priče su zamišljene kao panel na kojem se specijalisti i specijalizanti različitih specijalizacija predstavljaju te studentima medicine omogućuju bolji uvid u stvarno funkcioniranje različitih specijalizacija s obzirom na to da je odabir odgovarajuće specijalizacije nakon završetka studija medicine jedan od glavnih problema koje mlade doktore muči.

Specijalizantske priče vol. 4. predstavit će specijalizacije ortopedije i fizikalne medicine, a održat će se u online izdanju (Zoom platforma) u ponedjeljak 24.5. s početkom u 16 sati kada će nam se predstaviti:

• Jakov Ivković, specijalist fizikalne medicine i rehabilitacije iz Specijalne bolnice Naftalan
  • Zoran Sulje, specijalizant ortopedije i traumatologije iz KBC Zagreb

Pripremite pitanja za naše paneliste.

Dobrodošli su svi zainteresirani, kotizacije nema!

Potrebna je prijava na sljedećoj poveznici - http://cpz.mef.unizg.hr/novosti/specijalizantske-price-24-5-u-16-sati-ortopedija-i-fizikalna-medicina

Vidimo se 😊