Djelatnici, Stručne službe, Studenti, Znanost
24.03.2017.

Popodne@CEU – Tribina “Otvoreno obrazovanje i otvoreni pristup” – ponedjeljak 27. ožujka 2017. u 16 sati

Centar za e-učenje u Srcu domaćin je redovitih druženja stručnjaka, nastavnika i studenata zainteresiranih za e-učenje i primjenu novih tehnologija u obrazovanju.

Pozivamo Vas da nam se pridružite!

NAJAVLJUJEMO:

Popodne@CEU – ponedjeljak, 27. ožujka 2017. u 16 sati

povodom međunarodnog Tjedna otvorenog obrazovanja organiziramo tribinu “Otvoreno obrazovanje i otvoreni pristup”

Uvodno predavanje: “Open Education: The Moral, Business & Policy Case for OER” (via webinar)

Predavač: Dr. Cable Green, direktor za otvoreno obrazovanje, Creative Commons

Panelisti:

Dobitnici međunarodnog priznanja Europe’s Open Access Champions

• prof.dr.sc. Diana Šimić, Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu
  • doc.dr.sc. Ivana Hebrang Grgić, Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
  • doc.dr.sc. Predrag Pale, Fakultet elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu.

Nakon predavanja raspravljat ćemo o nužnosti politike otvorenog pristupa znanstvenim informacijama, obrazovnim sadržajima, istraživanjima i publikacijama, koja su naša iskustva i primjeri dobre prakse.

Pristup sobi za webinare: https://connect.srce.hr/ceu/

Oznake:

Srce