16.10.2015.

Sveta Misa – 26.10.2015.

Sveta misa za pokojne darivatelje tijela Zavoda za anatomiju „Drago Perović“ Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

Biblija uči vjernike da mole za pokojne, jer im molitvom možemo pomoći na njihovom „posljednjem putovanju“. Na taj način ostvaruje se zajedništvo i sa živima i sa mrtvima. Na spomen ljudima koji su velikodušno donirali svoje tijelo Zavodu za anatomiju „Drago Perović“,  26.10.2015. u 12.00 h održat će se Sveta misa u crkvi Krista Kralja na Mirogoju koju će predvoditi dr. Zvonimir Kurečić.

Kao što je rekao naš poznati pjesnik Jure Kaštelan:

„Ne zaboravi da pod zvijezdama samo jedanput živiš

Ne zaboravi da pod zvijezdama samo jedanput umireš

Ne zaboravi da pod zvijezdama ništa ne umire“

Molim Vas da svojim dolaskom uveličate ovu prigodu i da time pokažemo da nismo  i nećemo zaboraviti sve one koji su velikodušno darovali svoje tijelo odnosno ZNANJE za sve buduća istraživanja i medicinsku edukaciju.

S poštovanjem,

Prof.dr.sc. Lovorka Grgurević