Djelatnici, Studenti
18.05.2020.

Doc. Marko Kutleša “COVIDimo se u 5”

U virtualnom okruženju Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu u sklopu STUDMEF-ovog TeaTime druženja u utorak 19.05.2020. u 17.00. ugostit ćemo doc. dr. sc. Marka Kutlešu, pročelnika Zavoda za intenzivnu medicinu i neuroinfektologiju Klinike za infektivne bolesti “Dr. Fran Mihaljević”, s kojim ćemo razgovarati o trenutno najpoznatijoj i najčitanijoj bolesti svijeta.

Pokušat ćemo saznati po čemu se COVID-19 razlikuje od drugih viralnih infekcija? Kakva je procedura liječenja pacijenata zaraženih COVID-om? Kako se liječnici u bolnicama nose s pandemijom? Razgovor s doc. Kutlešom vodit ćemo preko STUDMEF-ovog YouTube streama.

Predavanje je otvoreno za sve koje zanimaju informacije i iskustva iz prve ruke stoga bi vas zamolili da na svojim stranicama najavite slijedeće TeaTime predavanje.

Detalji o temi i sadržaju TeaTime predavanja se nalaze na FB eventu STUDMEFa:

Oznake:

Tea time