10.05.2021.

Tečaj “Osnove palijativne medicine” – svibanj/lipanj 2021.g.

Poštovane kolegice i kolege, dragi suradnici,

Ovim putem pozivamo vas na virtualni tečaj Osnove palijativne medicine, koji će se održati od 21.-23. svibnja i 4.-6. lipnja 2021. (obavijest u prilogu)

Zbog situacije vezane uz pandemiju  i preporučenih epidemioloških mjera tečaj ćemo ponovno održati online, i to preko platforme ZOOM.

S obzirom na tečaj održan u prosincu 2020, vjerujemo da će i ovaj biti koristan i interaktivan , a uz neposrednu online komunikaciju imamo i niz dodatnih snimljenih materijala..

Obzirom na ograničen broj polaznika, molimo zainteresirane da se prijave što prije te da informaciju proslijedite i svima drugima koji bi mogli biti zainteresirani.

Za sve dodatne informacije slobodno nam se obratite.

Osnove Palijativne Medicine Zagreb Svibanj Lipanj 2021 - Poziv / Program / Prijava

Želim Vam puno zdravlja i mira u ovim vremenima,

Srdačan pozdrav,

Prof. dr. sc. Marijana Braš, prim.dr.med., Predstojnica CEPAMET-a, su-voditelj tečaja