Djelatnici, Studenti
26.03.2020.

Glasajte za najljepšu poštansku marku – marku Sveučilišta u Zagrebu!

Pozivamo vas da sudjelujete u tradicionalnom izboru najljepše poštanske marke Hrvatske pošte i da do 30. ožujka glasate za prigodnu marku izdanu povodom obilježavanja 350 godina Sveučilišta u Zagrebu.

Hrvatska pošta već 23 godine organizira izbor najljepšeg izdanja poštanskih maraka Republike Hrvatske, a glasati se može poštom i putem obrasca na mrežnoj stranici Hrvatske pošte.

Marka koja prikazuje zgradu Sveučilišta u Zagrebu na adresi Trg Republike Hrvatske 14 izdana je u arku od 16 maraka, a osmislila ju je Jana Žiljak Gršić, dizajnerica iz Zagreba.

Ovom prilikom pozivamo sve naše studente, kolege i prijatelje da do 30. ožujka ispune elektronički obrazac i glasaju za prigodnu marku Sveučilišta u Zagrebu koja je zavedena na mrežnoj stranici HP-a pod brojem 62.

Glasati možete OVDJEꓽ ➡️ ://bit.ly/unizg_marka

Hvala vam na suradnji i podršci!

Oznake:

Unizg