08.10.2020.

Monografija “Sveučilište u Zagrebu 350 godina – 1669.-2019.” u prodaji

Povodom 350. obljetnice utemeljenja Sveučilište u Zagrebu predstavilo se javnosti iznimno vrijednom i opsežnom monografijom koja govori o položaju ove stožerne hrvatske nacionalne institucije kroz povijest, o njezinim sastavnicama, razvoju studija i znanstvenim dostignućima, arhitektonskim i kulturnim vrijednostima koje posjeduje, međunarodnoj suradnji, sveučilišnim športskim uspjesima, studentima, počasnim doktorima, rektorima i prorektorima te brojnim drugim značajnim činjenicama.

U prosincu 2019. monografija je predstavljena u auli Sveučilišta u Zagrebu pred velikim brojem uzvanika iz akademskoga, političkoga i društvenoga života, između ostalih nazočila je bivša rektorica prof. dr. sc. Helena Jasna Mencer i bivši rektor prof. dr. sc. Branko Jeren. Monografiju su predstavili prof. dr. sc. Damir Boras, rektor Sveučilišta u Zagrebu, prof. dr. sc. Mirjana Polić-Bobić, glavna urednica, prof. dr. sc. Ivana Čuković-Bagić, prorektorica, akademik August Kovačec i prof. dr. art. Enes Midžić.

Monografija se prodaje po cijeni od 580,00 kuna.

Zainteresirani mogu taj iznos uplatiti na poslovni račun Sveučilišta, na IBAN: HR9823400091100010472, otvoren kod Privredne banke Zagreb, sa sljedećim obveznim podacima:
– podaci o uplatitelju:  ime, prezime i adresa,
– model: 00,
– poziv na broj: upisati svoj OIB,
– opis plaćanja: monografija 350 g.

Za preuzimanje, odnosno za dogovor o plaćanju monografije potrebno se je javiti gospođi Ines Stipić (tel. 01/4564 122 ili e-poštom ines.stipic@unizg.hr), priložiti dokaz o plaćanju i dogovoriti način preuzimanja.

Oznake:

Unizg