08.07.2022.

Upis u 1. godinu preddiplomskog i diplomskog studija medicine ak. god. 2022./23.

UPIS U I. GODINU PREDDIPLOMSKOG I DIPLOMSKOG STUDIJA MEDICINE AK. GOD 2022./23.

PRISTUPNICI KOJI SU STEKLI PRAVO UPISA MORAJU OSOBNO  DOĆI NA UPIS

POTREBNI DOKUMENTI

1. JEDNA FOTOGRAFIJA vel. 4x6 cm
  2. ORIGINALNE SVJEDODŽBE SVA ČETIRI RAZREDA SREDNJE ŠKOLE I SVJEDODŽBA O DRŽAVNOJ MATURI
  3. DOMOVNICA – original ili izvadak iz e-matice
  4. RODNI LIST – original ili izvadak iz e-matice rođenih

Ovjerene preslike, skenirani dokumenti i sl. ne vrijede.

POTREBNI FORMULARI (pristupnici će ih preuzeti /potpisati na Fakultetu)

1. MATIČNI LIST
  2. UPISNI LIST
  3.  UGOVOR O STUDIRANJU
  4.  UPLATNICA NA 500 kn za troškove upisa u 1. godinu Studija medicine

Potrebni podaci za uplatu troškova:

• Pristupnici koji su srednje obrazovanje završili u inozemstvu, moraju priložiti i rješenje o priznavanju inozemne školske kvalifikacije o završenom srednjem školskom obrazovanju u općem ili gimnazijskom programu Agencije za odgoj i obrazovanje, a za strukovne programe od Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih.

Studenti koji se natječu za Studentski dom, ili primaju stipendiju, a moraju nadležnim institucijama donijeti dokaz o završetku srednje škole, molimo da prije upisa naprave preslike svjedodžbi koje će koristiti u administrativne svrhe

ZA UPIS VRIJEDI ISKLJUČIVO ORIGINAL SVJEDODŽBI I SVIH OSTALIH ISPUNJENIH OBRAZACA.

Svi originalni dokumenti ostaju u arhivi Fakulteta do završetka studija.

Dodatne upute:

• Matični list - fotografiju zalijepiti na matični list. Matični list ispuniti s obje strane, pod „mjesto“ upisati „Zagreb“ i potpisati se.
  • Upisni list -  ispuniti samo prednju stranu i potpisati se.
  • Ostali formulari - U formulare ne upisivati matični broj.
  • U Ugovor o studiranju (u oba primjerka) potrebno je upisati ime i prezime studenta, OIB, a pod broj ugovora potrebno je upisati generirani upisni broj, a na kraju OBAVEZNO potpisati se i vratiti oba primjerka.
  • Privolu, Kodeks o ponašanju studenata i Odluku o dopuni kodeksa potrebno je potpisati.
  • Dnevnik rada za stručnu praksu studenti će preuzeti prilikom upisa.
  • Slikanje za X-icu – bit će organizirano prilikom upisa, a X-ice će preuzimati na jesen, prije početka nastave, o čemu će studenti biti naknadno obaviješteni.

Uredno predanim svim dokumentima i formularima, smatrat će se upis u I. godinu studija obavljenim.

Studenti (brucoši) koji će trebati potvrdu o upisu zbog smještaja u studentski dom, ali i svi ostali prema potrebi, dobit će prilikom upis  AAIEdu kojim će pristupiti Studomatu preko mobitela, a tiskane potvrde moći će dobiti u referadi odnosno, preko aplikacije e- građani.

Raspored za upis bit će objavljen naknadno na mrežnim stranicama MEF-a.