25.05.2021.

Upravo je započeo novi projekt A4L_ACTIONS

Početna konferencija projekta H2020 A4L_ACTIONS, koji povezuje trinaest znanstvenih institucija unutar strateškog partnerstva pod nazivom Alliance4Life, održala se 25. svibnja 2021. Ovim događajem, započeo je nastavak prethodno uspješno provedenog projekta Alliance4Life, koji je rezultirao formalnim uspostavljanjem stalnog saveza s istim naslovom. Ovaj međunarodni savez vodećih istraživačkih institucija i sveučilišta koji djeluju u području biomedicinskih znanosti u Srednjoj i Istočnoj Europi intenzivno će raditi tijekom sljedeće tri godine na provedbi strategija te niza najboljih praksi koje su identificirane i pilotirane u prethodnom razdoblju projekta. Cilj projekta je poboljšati institucionalnu kulturu i strateško upravljanje partnerskih institucija te služiti kao uzor za poboljšanje uvjeta ostvarivanja izvrsnih znanstvenih istraživanja u regiji Srednje i Istočne Europe.

Priopćenje Za Medije Alliance4Life 25 5 2021