Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

09.11.2023.

Veliki uspjeh studenata medicine na 8. međunarodnom košarkaškom turniru (WIUC) u Parizu

Košarkaši iz Sportske udruge studenata medicine SportMEF prošlog su se tjedna natjecali u Parizu na 8. međusveučilišnoj smotri iz košarke "WIUC 8th (World InterUnivesrsity Championships) Paris“.

Od ukupno 24 ekipe iz cijelog svijeta, studenti Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu zauzeli su sjajno 4. mjesto!

SportMEF je Sportska udruga koja djeluje pri Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, a nastala je 2008. godine od Studentske sportske sekcije Medicinskog fakulteta.

Udrugu čine studenti i studentice medicine koji pokazuju sportske, ali isto tako i organizacijske afinitete.