Znanost
25.08.2021.

Uveden novi sustav on-line prijave istraživanja Etičkom povjerenstvu Fakulteta

Etičko povjerenstvo Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu provjerava i nadzire jesu li u predloženom znanstvenom istraživanju na humanom materijalu i ispitanicima te životinjama (u sklopu prijavljenih znanstvenih programa i projekata, prijedloga disertacija te znanstvenih radova studenata) poštivana i primijenjena etička i profesionalna načela kojih se svi istraživači moraju pridržavati.

Uveden je novi sustav on-line prijave istraživanja Etičkom povjerenstvu Medicinskog fakulteta u Zagrebu te vas ovim putem upućujemo da detaljnije o tome možete pronaći ovdje.