Oglasna ploča, Studenti
02.09.2016.

Početak nastave za studente 1. godine studija medicine

Nastava za studente I. godine studija medicine (upisani ak. godine 2016./2017.), počinje 19. rujna 2016.

Grupe A i B,  u 9,00 sati, dvorana B, ŠNZ, Rockefellerova 4.

Grupe C i D,  u 13,30 sati, dvorana B, ŠNZ, Rockefellerova 4.

Raspored studenata po grupama bit će poslan na privatni mail svakog studenta, upisan u bazi www.postani-student.hr.

Uvodno predavanje Dekana Medicinskog fakulteta održati će se 21.09.2016. u 13,00 sati u dvorani Čačković, MF, Šalata 3b.

Obavezno predavanje o LMS sustavu održati će se 16.09.2016.  u 9.05 u dvorani Čačković

Medicinski fakultet za potrebe edukacije i za komunikaciju sa studentima koristi LMS sustav (sustav za upravljanje nastavnim sadržajima) putem kojeg se studentima šalju informacije o studiju, o predmetima, o rasporedu, o ispitima i ispitnim rokovima. Isto tako, studentima je preko LMSa omogućen pristup različitim nastavnim materijalima, priručnicima, zadacima i testovima za provjeru znanja. Za prva dva tjedna nastave svi se nastavni materijali nalaze na LMSu.

U okviru predavanja studenti će se upoznati s LMS sustavom, njegovim mogućnostima i pravilima korištenja. U isto vrijeme studenti će se moći registrirati u novi LMS sustav za akademsku godinu 2016./17.

• svi se studenti pozivaju da za predavanje ponesu sa sobom laptop, tablet i/ili pametne telefone:
  • kako bi se mogli registrirati u LMS sustav i upoznati se s njim
  • kako bi aktivirali svoju službenu fakultetsku studentsku email adresu

Oznake:

Važno