Djelatnici, Katedre, Studenti
10.09.2020.

Prof. dr. sc. Selma Šogorić dobitnica ASPHERove Medalje Andrije Štampara za 2020.g.

ASPHER (The Association of Schools of Public Health in the European Region) svake godine dodjeljuje Medalju Andrije Štampara za izuzetno postignuće u području javnog zdravstva. Naša prof. dr. sc. Selma Šogorić dobitnica je ovogodišnje medalje.  Prof. Šogorić svojim je neumornim cjeloživotnim zalaganjem za promicanje javnog zdravstva, najviše kroz projekte zdravih gradova i županija, doista učinila puno, ponajviše za stanovnike lokalnih zajednica. Detaljno obrazloženje nalazi se u nastavku:

ASPHER Deans’ & Directors’ Good Practice Award for excellence in public health training and education 2020 – Selma Sogoric

ČESTITKE PROF. ŠOGORIĆ NA VELIKOM USPJEHU I PRIZNANJU ZA NEUMORAN I PREDAN RAD !!!