Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

06.11.2016.

Studenti Medicinskog fakulteta u Koloni sjećanja – Prijavite se!

U organizaciji Hrvatske liječničke komore, Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i Studentskog zbora Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu omogućujemo studentima Medicinskog fakuteta Sveučilišta u Zagrebu sudjelovanje u Koloni sjećanja u Vukovaru 18.11.2016. godine.

Organizirani autobusni prijevoz do Vukovara i natrag je besplatan. Svi zainteresirani studenti mogu se prijaviti tako da na mail filipnjavro@yahoo.com pošalju sljedeće podatke:
– ime i prezime
– godina studija
– e-mail adresa
– broj mobitela

Broj mjesta je ograničen!  Molimo da se prijavite najkasnije 11.11.2016. do 9 sati ujutro.

Detaljne infromacije o samome putu dobit ćete tijekom ovoga tjedna, bitno je napomenuti da se isti dan ide i vraća.

Nadamo se da se vidimo u što većem broju kako bi obilježili i odali počast i zahvalnost svim poginulima u Gradu Heroju, Vukovaru.

Studentski zbor Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

Oznake: