Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

13.02.2023.

Webinar o metodi obrnute učionice

Centar za e-učenje Sveučilišnog računarskog centra (Srce) organizator je webinara pod nazivom „Inovativnost u nastavi kroz promjenu pedagoškog pristupa - metoda obrnute učionice“, koji će se održati u četvrtak 16. veljače 2023. godine s početkom u 11.00 sati.

Na webinaru će biti predstavljena primjena metode obrnute učionice (FC, engl. flipped classroom) kao inovativne pedagoške metode, koja se dobro uklapa u novu paradigmu učenja i poučavanja.

Gost predavač je prof. dr. sc. Mirza Žižak s Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, a namijenjen je nastavnicima u sustavu visokog obrazovanja, kao i svim zainteresiranim korisnicima.

Više o webinaru i načinu prijave