15.04.2024.

Zajedno za plodnost / Together for fertility, konferencija, 15.5.2024., dvorana Čačković

Konferencija "Zajedno za plodnost / Together for fertility" održat će se u organizaciji udruge Roditelji u akciji – Roda povodom završetka provedbe istoimenog Erasmus+ projekta u srijedu 15. svibnja 2024., u dvorani Miroslav Čačković Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Ciljevi konferencije su: podizanje svijesti o zdravstvenoj pismenosti u području liječenja neplodnosti te o važnosti komunikacije stručnjaka i pacijenata; poticanje studenata i stručnjaka na sagledavanje važnosti znanja o plodnosti i prevencije neplodnosti, kao i uključivanja pacijenata u proces donošenja odluka tijekom liječenja neplodnosti; poticanje rasprave o širem kontekstu liječenja neplodnosti u Hrvatskoj tijekom sljedećih godina kroz sagledavanje perspektiva i potreba uključenih dionika.

Više o programu i izlagačima:

Program konferencije