29.01.2024.

Natječaj za sudjelovanje u Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu How to Speak About Gender and Sexuality in Family Medicine, online & Linz, Austrija

Rok: 9. veljače 2024.

Ovim putem Vas obavještavamo da su otvorene prijave za sudjelovanje djelatnika i studenata u Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu How to Speak About Gender and Sexuality in Family Medicine koji se fizički odvija od 12. do 18.5.2024. u Linzu, Austrija, a online aktivnosti su prije i poslije fizičke mobilnosti.

Kandidati sljedeću prijavnu dokumentaciju moraju poslati e-mailom na jasna.turkovic@mef.hr, s naslovom Erasmus+ kombinirani intenzivni program Linz zaključno s 9. veljačom 2024.:

1. Kratko motivacijsko pismo (do 400 riječi)
  2. Životopis na Europass obrascu (https://europa.eu/europass/hr/create-europass-cv)

Za više informacija, obratite se Uredu za međunarodnu suradnju, voditeljici Jasni Turković, jasna.turkovic@mef.hr, 01 4566 903.