Odbor za izbor nastavnika, znanstvenika i suradnika

Odbor za izbor nastavnika znanstvenika i suradnika provodi postupke izbora u stručna, suradnička, znanstvena, nastavna i znanstveno-nastavna zvanja.

Također, za svaku akademsku godinu pomno planira i osigurava plan zapošljavanja i napredovanja nastavnika te provodi kadrovsku politiku koju odlikuje transparentan odabir mladih kadrova.

Predsjednik

prof. dr. sc. Branimir Anić

Zamjenica predsjednika

izv. prof. dr. sc. Ana Hladnik

Administrativna tajnica

Željka Pavlović

Članovi

prof. dr. sc. Domagoj Delimar

akademik Željko Kaštelan

prof. dr. sc. Marijan Klarica

prof. dr. sc. Mirjana Kujundžić Tiljak

prof. dr. sc. Branka Marinović

prof. dr. sc. Davor Mijatović

prof. dr. sc. Zdravko Petanjek

izv. prof. dr. sc. Davor Vagić

Pridruženi članovi

prof. dr. sc. Božo Krušlin

prof. dr. sc. Sven Seiwerth

Odbor se redovito sastaje jednom u mjesecu, tjedan dana prije održavanja Fakultetskog vijeća kako bi pripremio materijale o kojima će odlučivati članovi Fakultetskog vijeća na redovitim sjednicama.