Odbor za planove, programe i evaluaciju poslijediplomskih studija

Rad Odbora za planove, programe i evaluaciju poslijediplomskih studija reguliran je Pravilnikom o poslijediplomskim sveučilišnim (doktorskim) studijima.

Odbor za planove, programe i evaluaciju poslijediplomskih studija je stalno stručno povjerenstvo Vijeća za poslijediplomske studije koje koordinira aktivnosti i ujednačava mjerila u postupku izrade programa i evaluacije poslijediplomskih studija. Članove Odbora za planove, programe i evaluaciju poslijediplomskih studija imenuje Fakultetsko vijeće na prijedlog prodekana za poslijediplomske studije i uz suglasnost dekana.

U radu Odbora za planove, programe i evaluaciju poslijediplomskih studija na odgovarajući način se primjenjuju odredbe Pravilnika o poslijediplomskim sveučilišnim (doktorskim) studijima koje se odnose na Odbor za doktorske radove.

Predsjednica

prof. dr. sc. Ante Tvrdeić

prof. dr. sc. Jurica Vuković

Roko Žaja, dr. med., student PDS

Odbor se sastaje prema potrebi, kad se zaprime prijedlozi novih/obnovljenih studijskih programa specijalističkih studija ili predmeta doktorskih studija.