Studenti, nastavnici i ostali zaposlenici koji imaju simptome infekcije ili dokazanu bolest COVID-19 ili su bili u bliskom kontaktu s oboljelim osobama moraju se obvezno javiti elektroničkom poštom na adresu: covid-mef@mef.hr

30.09.2021.

Pravila ulaska studenata Fakulteta u zdravstvene ustanove u ak. god. 2021./2022.

Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu u suradnji s Hrvatskim zavodom za javno zdravstvo omogućit će studentima Medicinskog fakulteta tijekom listopada (počevši od subote 2.10.2021.g.) brzo antigensko testiranje bez plaćanja naknade na adresi Rockefellerova 2, DRIVE IN ispred montažnog objekta u dvorištu Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo (pored Škole narodnog zdravlja "Andrija Štampar").

Testiranje za studente obavljati će se od ponedjeljka do subote u vremenu od 11 do 13 sati.

Studenti se za testiranje u subotu 2.10. moraju prijaviti najkasnije do 12 sati prethodnog dana (petak 1.10.) te do 14 sati također 1.10. za testiranje u ponedjeljak 4.10. putem obrasca na sljedećoj poveznici: https://mef.unizg.hr/studenti/prijava-studenata-za-testiranje-na-covid-19/.

Za sve ostale dane tijekom listopada potrebno se prijaviti najkasnije do 14 sati prethodnog dana na istoj poveznici. Neprijavljeni studenti neće se moći testirati.

Pravila ulaska studenata u zdravstvene ustanove u ak. god. 2021./2022. u svrhu pohađanja kliničke nastave