07.02.2023.

„Transgeneracijska trauma“ – PDS tečaj medicinskog usavršavanja I. kategorije

Poslijediplomski tečaj stalnog medicinskog usavršavanja I. kategorije pod nazivom „Transgeneracijska trauma“ održati će se u petak 26.5.2023.g., u dvorani Botteri, KBC Zagreb.

Organizator tečaja je Klinika za psihijatriju i psihološku medicinu Medicinskog fakulteta KBC Zagreb, Nacionalni centar za psihotraumu i Hrvatski Institut za istraživanja i edukaciju o mentalnom zdravlju.

Predavači će biti nastavnici Medicinskog fakulteta i drugi istaknuti stručnjaci. Za potrebe tečaja bit će objavljena knjiga (zbornik radova) naziva “Transgeneracijska trauma”, a u izdanju Medicinske naklade.

Tečaj Transgeneracijska Trauma Program I Pristupnica