10.11.2023.

Monografija Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

Mnoštvo priča o uspjehu i izazovima, koji su oblikovali našu stručnost i predanost, ponosno predstavljamo kroz monografiju koja opisuje stogodišnje djelovanje naše institucije, Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Na njezinim stranicama naslijeđe je koje smo izgradili, od prvih koraka naše institucije do današnjih dana, gdje smo postali sinonim za izvrsnost u medicinskom obrazovanju i istraživanju. Prožeta svjetlom naših profesora, entuzijazmom studenata i značajem naše uloge u hrvatskom zdravstvenom sustavu, pred Vama nije samo retrospektiva, već i pogled prema budućnosti.

Sjedinjeni u našoj misiji da oblikujemo medicinske lidere i promičemo znanje koje će poboljšati zdravlje naše zajednice, gledamo prema idućih 100 godina s nadom i odlučnošću.

Monografija Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu